Beylikdüzü’nde halı yıkama fabrikası olarak 18 yıldır hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet sadece İstanbul Beylikdüzü ile sınırlı olmayıp İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren şubelerimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü’nde halı yıkama önerisi istendiği zaman adı ilk söylenen bir firma olarak müşteri odaklı çalışmaya devam etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar tamamıyla müşteri odaklı olup müşterilerimizin dilek ve şikayetlerini son derece önemsemekteyiz. Müşterilerimizden gelen şikayet ve yorumları büyük bir titizlik ile dinliyor ve problemlerimizi gidermek için üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Müşteri Odaklı Halı Yıkamacı

Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimize birçok hizmet sunmaktayız. Dileyen müşterilerimiz ek hizmetlerimizden de uygun fiyatlar ile yararlanabilmektedir. Parlayan Halı Yıkama Beylikdüzü şubesi olarak müşterilerimizi mağdur etmeden ve yormadan çalışıyoruz. Bir telefon ile iletişime geçmeniz ve adres bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz tarafından halılarınız evden telsim alınıyor ve yine evlere teslim ediliyor. Müşteri odaklı çalışan firmamızda kaliteli ve güvenilir personellerimiz yer almakta olup sunduğumuz her hizmet için garanti ve sigorta yapmaktayız.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Müşteri odaklı çalışan firmamızın bünyesinde yer alan tüm ekiplerimiz alanında tecrübeli ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü olmalarının yanı sıra sıcakkanlı ve profesyonel hizmet sunan ekiplerimiz müşterilerimiz tarafından da iyi yorumlar ile karşılaşmaktadır. Müşteri odaklı çalışırken önemsediğimiz tek şey, verilen işlerin iyi yapılması değil aynı zamanda müşterilerimizi de önemsiyoruz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler tamamıyla üst kalitede olmaktadır.

Ücretsiz Servis ile Halı Yıkama

İstanbul Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında aynı zamanda ücretsiz servis de yer almaktadır. Ücretsiz servis hizmetimizde halılarınız uzman ekiplerimiz ve özel araçlarımız ile birlikte adresinizden teslim alınmaktadır. İş bitiminde ise halılarınız yine uzman ekip ve özel araçlar ile birlikte adresinize teslim edilmektedir. Bu işlem tamamıyla ücretsiz olup ek ücret talebinde bulunmamaktayız. Müşterilerimizin yoğunluğunun farkındayız ve onları ek zahmetlere sokmadan çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Memnuniyet Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama firması olarak müşterilerimize ücretsiz servis, güler yüzlü ve profesyonel hizmetin yanı sıra memnuniyet garantisi de sunmaktayız. Firma olarak kendimize güveniyor ve yüzde 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin adreslerinden teslim aldığımız halıları yine adreslerine teslim ediyor ve 7 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz. Halılarını firmamıza teslim eden müşterilerimiz, işlem sonunda halılarını geri aldıklarında tertemiz bir halı ile karşılaşıyor. Ekonomik ve uygun fiyatlı halı yıkama fiyatlarımız sebebi ile de Parlayan Halı Yıkama olarak müşterilerimiz tarafından herkese tavsiye edilmekteyiz.

Sigortalı Halılar

Adresinizden teslim aldığımız halılarınızı, yine adresinize teslim ediyoruz. Teslim aldığımız tüm halıları ise teslim alma işlemi sırasında profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile sigortalama yapıyoruz. Halılarınız teslim alındığı andan başlayarak adresinize teslim edilene kadar sigortalı olarak korunmaktadır. Bu sebep ile firmamıza güven içinde halılarınızı emanet edebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşanması halinde sorumluluk firmamıza ait olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak müşterilerimizi mağdur etmemek ve kötü bir izlenim yaratmamak adına profesyonel hizmetler sunuyoruz. Adrese teslim etme işleminin ardından halınızın sigorta süreci bitmektedir. Sigorta süreci sadece işlem yapılan süreci kapsamak ile birlikte teslim alınması ve teslim edilmesi arasında geçerli olan bir süreçtir. Halılarınızı temizletmek için firmamızı arayabilir detaylı bilgi aldıktan sonra randevu alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE PERDE YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE OTURMA GRUBU YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE KOLTUK YIKAYAN FİRMA