Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetimizin yanında birçok hizmet vermekteyiz. Bunlardan bir tanesi de yatak yıkama hizmeti. Bizler sizler için profesyonel olarak yataklarınız hijyenik bir hale getiriyoruz. Sağlıklı hale getirmemizde ki sebep, sadece kir ve paslardan arındırmanın yanında sizin de sağlığınıza olumsuz etkileri olmasın diye. Tabi ki evleriniz de sizler temel düzeyde yataklarınızı temiz tutmaya çalışıyorsunuz. Bunlardan bazıları; çift yönü olan yataklarınızı mevsimsel olarak değiştirmek, kısa zaman dilimlerinde çarşaflarınız değiştirmek ve yenisi kullanmak ve bazen de çok sert olmayan temizlik ürünleri ve ılık su ile silmek. Bunları yapmanız yataklarınızı yıkatmaya verme sürecini uzatacaktır fakat engellemeyecektir. Siz bunlara ek olarak yine de profesyonel koltuk yıkama hizmeti gibi profesyonel yatak yıkama hizmeti almalısınız.

Yataklarınızı Neden Yıkatmalısınız?

Yataklar, günün bütün yorgunluğu atmak için uyuduğumuz veya dinlenmek için uzandığımız eşyalardır. Bunlar üzerinde günü en uzun sürelerini geçirebiliriz. Akşamları eve geldiğimizde kitap okurken de, uykuya dalmadan önce son kez günün özetini düşünürken de bunlar üzerinde vakit geçiriyoruz. Uyku esnasında da birçok fiziksel aktiviteler olmakta. Derilerinizin, saçınızın dökülmesi ve terlemeniz gibi. Bunlar zamanla yataklarınızın malzemesine geçmektedir. Orada biriken bu tür bakteri oluşturma riski yüksek organizmalara ek olarak evinizde uçuşan tozların konması ve sizin üzerinizde dışarıdan gelen tozlar da eklenince ortaya pek de sağlıklı olmayan durumlar çıkmakta. Bu gibi durumları önlemek adına sizin yapmış olduğunuz o müdahaleler yeterli olmayabiliyor ve profesyonel olarak bu işi yapan Beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri gibi yatak yıkama işleri de yapan yerler ile görüşmeniz gerekiyor. Bizler de sizlere bu hizmeti güvenli ve kaliteli bir şekilde vermek için kurulduğumuz günden yana sunmaya çalışıyoruz.

Yataklarınızı Yerinde Yıkıyoruz

Zamanla lekeleri oluşmaya başlayan, üzerindeki tozların sizi uyurken rahatsız ettiği yataklarınızı titizlikle temizliyoruz. Bu işlemi isterseniz adresinize gelip yatağınızı alıp güzelce paketledikten sonra işyerimizde yaparken, isterseniz de yatağınızın bulunduğu adrese gelerek yerinde koltuk yıkama yaptığımız işlem gibi yerinde yatak yıkama işlemi de yapıyoruz. Alanında deneyimli, bilgili ve titiz çalışan ekibimize ek olarak son teknolojiye sahip donanımda makineler ile yıkama işlemini yapmaktayız. Bu makinelerimizin özelliklerinden bazıları;

  • Çok yüksek vakumlama gücüne sahip olmaları,
  • Buhar vererek mikrop ve bakterilerin yüksek sıcaklıklarda etkisiz hale gelmelerini sağlaması,
  • Makinelerin doğal temizlik ürünleri kullanılarak yıkama işlemi yapması,

gibi özellikleri bulunması. Bu özelliklere sahip makineler ile sizlerin yataklarını hijyenik ve temiz bir yatak haline getiriyoruz.

Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyoruz ve Ücreti Nedir?

Yataklarını yıkatmak isteyen sizlerin doğal olarak cevabını aradığı sorulardan bir kaçı da bu yatakları nasıl yıkadığımız ve ne kadar ücret karşılığında yıkadığımızdır. Sonuçta firmamız tarafından işleme tabi tutulan bu yataklar yıkama sonrası tekrar sizlerin evlerine girecek ve sizler onları kullanacaksınız. Kullanırken de o yatakların temizliğinde kullanılan deterjanların size bir yan etkisinin olmamasını bekleyeceksiniz. Bütün bunları bizde düşünerek, adresinizden alıp, yıkayıp, tekrar adresinize yollayana kadar özenli bir paketleme ile ulaştırıyoruz. Profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda çok hassas davranmakta. Ürünü hem alırken hem de geri teslim ederken taşıma esnasında da ürünlerin başına bir şey gelmemesi için dikkatli olmaktadırlar. Temizlik esnasında da doğal temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatlarını belirlerken dikkate aldığımız konuları yatak yıkama fiyatlarını da belirlerken dikkate alıyoruz. Tabi ki birbirinden farklı fiyatları olan bu iki hizmet için sizler bizi arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ UYGUN FİYATLI HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ UCUZ HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ SALON KOLTUK TAKIMI YIKAYAN FİRMA