Beylikdüzü’nde yer alan en iyi halı yıkama firması olarak 18 yıldır kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimiz tarafından değerlendirilmesini istiyoruz ve buna bağlı olarak kendimizi sürekli değiştiriyoruz. Müşterilerimizden gelen dilek ve şikayetlerin yanı sıra öneri ve yorumlarını da dikkate alıyor ve bunları kendimizi geliştirmek için kullanıyoruz. 18 yıldır hizmet veren Parlayan Halı Yıkama Firmamız aracılığı ile bugüne dek birçok insana ulaştık ve hizmet verdik.

Beylikdüzü 7 Gün Hizmet Veren Temizlik Firması

Beylikdüzü’nde yer alan firmamız 7 gün boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca sadece 7 gün değil 24 saat boyunca da hizmet verilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca bizimle iletişime geçebilir, randevu alabilir, sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa zamanda bitirerek zamanında teslimatını yapıyoruz. Beylikdüzü temizlik firması olarak 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizi mağdur etmemek için çalışıyoruz. Çalıştığımız günlere hafta sonları, özel günler ve tatillerde dahildir.

Beylikdüzü Müşteri Memnuniyet Garantisi

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet için müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermemizin sebebi ise işimizi son derece titiz ve özveri ile yapmamızdan dolayıdır. Müşterilerimize sunduğumuz birçok hizmet diğer halı temizleme fabrikalarında bulunmayan hizmetler olup bu sebep ile firmamız sıklıkla tercih edilmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında en iyi halı yıkamacı olarak bilinmekteyiz. Referanslarımız ve 18 yıllık deneyimimiz ile halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Halı Yıkama

Parlayan Halı Yıkama Beylikdüzü olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile halı yıkatma imkanı sunuyoruz. Sunduğumuz halı yıkama fiyatları halıların metrekaresi ve türlerine göre değişmekte olup her şubemizde aynı ücretlendirme geçerlidir. Standart fiyatlar ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ekonomik halı yıkama fiyatlarımız ve kredi kartı seçeneğimiz ile rahat geri ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz kredi kartına taksit yaptırarak rahat geri ödeme yapabilirler. Kredi kartı taksitleri kartın ait olduğu bankalara göre değişmekte olup genellikle 3 ila 9 taksit arasında değişmektedir.

Organik Halı Temizleme Ürünleri

Halı temizleme ürünlerimizin hepsi organik olup özel yapımdır. Özel halı yıkama şampuanları kullanıyoruz ve halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Kullandığımız malzemeler ile halılarınız ilk günkü haline dönerken aynı zamanda organik yumuşatıcılarımız sebebi ile de oldukça yumuşak bir hale gelmektedir. Beylikdüzü halı yıkama yorumları arasında en çok tercih edilen ve beğenilen bir firma olarak halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Halılarınızın yıkama işlemini renk ve türlerine göre ayırdıktan sonra yapıyoruz bu sebep ile halılarınız da herhangi bir yıpranma, solma ya da renk akması gibi problemler yaşanmamaktadır. Özellikle el dokuması olan halılar için geçerli olan bir yıkama tercihimizdir.

Ücretsiz Adrese Teslim

Halılarınızı yıkamamız için bizimle iletişime geçip randevu aldıktan sonra uzman ekiplerimiz ve özel araçlarımız ile gelerek halılarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Telsim aldığımız halılarınız, teslim alma işlemi sırasında sigortalanmaktadır. Sigortalı olarak teslim aldığımız halılarınızın sigortası iş bitimi ve teslimat ile birlikte son bulmaktadır. Sigorta sadece bizde kaldığı süreyi kapsamaktadır. Halılarınızı evinizden ücretsiz teslim alan ekibimiz iş bitiminde parfümleme yapılan ve korunaklı bir şekilde paketlenen halılarınız yine adresinize teslim etmektedir. Bu işlem için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu almak için de resmi telefon numaramızı arayarak halılarınızın teslim alınacağı gün ve saati birlikte planlayabiliriz. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası Beylikdüzü / İstanbul’da ofisimiz bulunmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN ÇOK TERCİH EDİLEN HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDEKİ EN KALİTELİ HALI YIKAMACI

BEYLİKDÜZÜ’NDE YORGAN YIKAYAN FİRMA