Beylikdüzü koltuk yıkama şirketleri arasından öncü firmalardan biri olmaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile vermekteyiz. Koltuklarınızın yıkama ve temizleme işlemleri aşamalarında herhangi bir zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanmaktayız.

Koltuklarınızı Neden Yıkatmalısınız?

Evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan koltuklar, çevrenizde bulunan kişi sayısına ve ortamın temizlik durumuna göre zamanla kirlenmekte ve lekeler oluşmakta. Evinizde geçirdiğiniz vakitlerde, koltuklara oturarak veya dinlenme esnasında uzandığınız zaman bu kirlerin sahip olduğu bakteri ve virüslerle etkileşime geçiyorsunuz. Bunlar ilk zamanlarda size belirli bir zarar vermese de zamanla sizlerin sağlığını olumsuz etkileyecek etkilere neden olmakta. Özellikle evinizde ufak çocuğunuz bulunuyorsa, onu bu zararlı organizmalardan korumak zorundasınız. Sağlığı olumsuz etkileme boyutunun yanında bir de görüntüsünde oluşan çirkinlik söz konusu. Kirlenen, rengini yitiren bu koltuklarınız evinize şık olmayan görüntülere sebep olmakta. Sizler kendi başınıza, koltuk temizleme ilaçları ile bir nebze bunu gidermeye çalışsanız da tam verim alma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı koltuklarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli ekiplerimiz ile bu işlemleri kısa sürede ve kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyoruz. İsterseniz yerinde isterseniz de bizim işyerimizde bu işlemi güvenli bir biçimde yapmaktayız.

Koltuklarınız Evinizde Yıkıyoruz

Firma olarak temel ilkemiz olan sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermek kapsamında, koltuklarınızı işyerimize getirmeye gerek kalmadan evinizde de son derece titiz bir çalışma ile evde koltuk yıkama işlemini yapıyoruz. Sizler koltuk yıkatmaya karar verdiğiniz zaman ve sonrasında bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, bizler en kısa sürede eviniz veya ofisinize geliyoruz. Koltuğunuz nerede bulunuyorsa veya bizim nerede yıkamamızı istiyorsanız oraya gelmekte ve gerekli ekipmanlarımız ile bu temizleme işlemini yapmaktayız. Temizleme ve yıkama işlemlerinde kullanılan temizlik ürünlerinin siz veya aile bireyleri veya da evinizde beslediğiniz evcil hayvanınıza herhangi bir yan etkisi olmayacak kalitede ve güvenlikte olmasına özen gösteriyoruz. Sizlere yan etkisi olmamasının yanında her koltuğun farklı türde kumaşı olduğunu düşünerek, koltuğunuza uygun olanı seçiyoruz.

Koltuk Yıkatırken Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimizin hak ettiği kaliteli ve güvenli koltuk yıkama hizmetini veriyoruz. Birçok farklı hizmetimizin yanında koltuk yıkama hizmetini yaparken de büyük titizlik ve özenle çalışan personellerimiz bulunmakta. Personellerimizin tecrübesi ve bilgisi ile bu koltuk yıkama işlemi de aynı zamanda kısa sürede bitirilmekte. Sizler yıkatmak istediğiniz koltuğu bize tarif edebilir veya gösterebilirsiniz. Daha sonra bizimle iletişime geçtikten sonra bize gerekli bilgileri verirsiniz ve biz sizin koltuğunuz neredeyse o adrese aracımızla gelir alır ve gideriz. Taşımaya uygun araçlarımızın da temiz olmasına özen göstererek, taşıma esnasında ek bir problem yaşanmasının önüne geçeriz. Yıkanmaya giderken ve yıkandıktan sonra tekrar sizlere teslim edilirken özenle paketleme yapar ve tozdan ve kirden koruruz. Bu gibi detaylara dikkat ettiğimiz için firmamıza koltuk yıkama yaptıranlar her zaman bizlere memnuniyetini dile getirmiştir.

Koltuk Yıkatmak Ne Kadar Tutar?

Firmamızın hizmet alanı olan Beylikdüzü koltuk yıkama fiyatlarımız her bütçeye uyacak şekilde belirlenmeye çalışmakta. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmet karşılığını en uygun biçimde belirlemeye özen gösteriyoruz. Yıkatmak istediğiniz koltuğa, koltuğun türü, boyutu gibi etmenlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Daha detaylı bilgiyi almak için bizimle telefondan veya firmamızın adresine gelerek görüşebilir, daha sağlıklı ve kesin bilgiler alabilirsiniz. Bu şekilde sizlere profesyonel bir hizmet verebiliriz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

BEYLİKDÜZÜ’NDE YASTIK YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE STOR YIKAYAN FİRMA

BEYLİKDÜZÜ’NDE PERDE YIKAYAN FİRMA