Mimaroba Halı Yıkama

Mimaroba’daki en iyi halı yıkamacı firmaları arasında ön plana çıkan firmalardan biriyiz. Firmamız Mimaroba halı yıkama ile beraber birçok temizlik faaliyetini gerçekleştirmektedir.

Neden Parlayan Halı Yıkama?

Parlayan Halı Yıkama olarak profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Mimaroba halı yıkama firmaları arasından da bu sayede sıyrılmaktayız. Firmamız adına sağlanan temizlik hizmetlerini şu şekilde açıklayabiliriz.

İstediğiniz her yere genel temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Evinize, ofisinize, fabrikanıza, villanıza nereye isterseniz temizlik hizmeti vermekteyiz. Her türlü temizlik işlemlerine uygun temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır.

Çeşitli tür ve boyutlardaki halı ve koltuk yıkamaları yapılmaktadır. Halı ve koltuklarınızı isterseniz tesislerimizde isterseniz de mevcut yerinde temizlenebilmektedir. Koltuklarınızın içi de özenle temizlenmektedir. Koltuklarınız bu sayede bakterilerden ve kirlerden kurtulmaktadır.

Birçok kurum, mağaza ve alışveriş merkezi benzeri yerlere de temizlik hizmeti vermekteyiz. Camiden okula, bankadan otele, hastaneden fuara birçok alanın temizliği yapılmaktadır. Fuarda bulunan stantlara ayrı olarak temizlik hizmeti de sağlanmaktadır. Bu temizlikler sizin belirlediğiniz süre içerisinde bitirilir ve teslim edilir.

Bunların dışında zemin ve mermer temizliği, inşaat veya tadilat sonrası temizliği, dış cephede bulunan camların temizliği ve havuz temizliği sağlanmaktadır. Firmamız istenen yerlere haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak çok kolay! İnternet sitemizde bulunan telefon numaraları ile bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz için gerekli bilgileri alabilir ve hizmet siparişi verebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli ekibimiz ile beraber istediğiniz her temizlik hizmetini sağlamaktayız. Telefon ile almak istediğiniz hizmeti bize bildirebilirsiniz. Gün boyunca bize ulaşabilirsiniz. İstenilen hizmetin en kısa sürede size ulaşmasını sağlamaktayız. Hizmetlerimiz sadece Mimaroba ile sınırlı kalmamaktadır. İstanbul’daki birçok ilçeye hizmet sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz diğer ilçelere ait bilgileri sitemizden bulabilirsiniz.

Halılarınız için En İyisi:

Mimaroba halı yıkama hizmetimiz ile halınıza en uygun hizmetin sağlanacağından emin olabilirsiniz. Halınız yün, dokuma, sentetik veya özel yapım halılardan biriyse, halınıza özel temizlik sağlanmaktadır. Bu halı türlerinin her biri için farklı ve türüne uygun temizlik ürünleri uygulanmaktadır. Halı yıkamada teknolojik ürünler kullanmaktayız.

Halı yıkama Mimaroba ile beraber, halınız istediğiniz yerden teslim alınıp teslim edilmektedir. Ev, işyeri vb. yerlerden halılarınız teslim alınmaktadır. Halılarınıza uygun temizlik işlemi sağlandıktan sonra teslim edilmektedir. Halılarınız, teslim alındığından itibaren özel olarak muhafaza edilmektedir. Alınan halılar halı yıkama tesislerimizde, özel halı yıkama makinelerimiz ile yıkanmaktadır. Halılarınızı yıkarken renklerini soldurmayan ve dokusunu bozmayan organik temizlik ürünleri kullanmaktayız. Halılarınızın kenarları veya varsa püsküllerini de özenle temizlemekteyiz. Yıkanan halılarınız özenle kurutulmaktadır. Kurutulma işlemi için de halılarınızın dokusuna ve rengine dikkat etmekteyiz. Kurutma işlemi için de özel kurutma makineleri kullanılmaktadır.

Parlayan Halı Yıkama tesislerinde yıkanan halılarınız, özenle saklanıp teslim edilmektedir. Kurutulan halılarınız özel olarak vakumlanıp, paketlenmektedir. Bu işlem sayesinde halılarınızın temizliği korunmaktadır. Ayrıca dışarıdan gelen faktörlere karşı koruma sağlamaktadır.

Halılarınız taşınamayacak kadar büyük ya da taşınmasını istemediğini türde mi? O zaman tam size uygun bir hizmetimiz bulunmaktadır. Taşınmayacak kadar büyük olan veya taşınmaması gereken halılarınızı olduğu yerde yıkamaktayız. Fabrika vb. yerlerdeki bulunan halılar gibi çıkarılması zor olan ya da çıkarılmaması gereken halıların yıkaması halının bulunduğu yerde yapılmaktadır. Bu tarz yerinde temizlikler için firmamız özel ekipmanlar sağlamaktadır. Bu özel ekipmanlar ile halınızın yıkama ve kurulama işlemi aynı yerde sağlanabilmektedir.

Halılarınıza istenilen temizliği sağlamak istiyorsanız, sitede bulunan telefon numaralarımız ile bize ulaşabilirsiniz. Halı yıkama hizmetimiz ile adresinize teslimat sağlanabilmektedir.

The comments are closed.